ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ 20_7_2012

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α ΄ΒΑΘΜΙΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ
Διεύθυνση:
Νικομηδείας 2
Τ.Κ. : 38446
Αρμόδιος : ΖΟΥΜΠΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Τηλέφωνο : 2421028517
Fax : 2421028519

Βόλος, 20/07/2012
                                                                              Αρ. Πρωτ: 206

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Πρόσκληση για κατάθεση προσφορών για μεταφορά βιβλίων στα Δημοτικά Σχολεία του Δήμου Βόλου.

Σας γνωρίζουμε ότι η Σχολική Επιτροπή Α΄/θμιας Εκπ/σης του Δήμου Βόλου πρόκειται να προβεί στη μεταφορά των σχολικών βιβλίων από τις αποθήκες που βρίσκονται στην περιοχή του εμπορικού λιμανιού Βόλου προς τα Δημοτικά Σχολεία του Δήμου Βόλου.
Για να γίνουν δεκτές οι προσφορές θα πρέπει τα μεταφορικά μέσα να έχουν τα εξής χαρακτηριστικά :
- Υδραυλική πόρτα ή γερανάκι (παπαγαλάκι)
- Παλετοφόρο
- Ανάλογες διαστάσεις ώστε να είναι δυνατή η διέλευσή του από τις αυλόπορτες των σχολείων

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε εσώκλειστη προσφορά με τιμή ανά δρομολόγιο έως την Τετάρτη 01/08/2012 και ώρα 11.00 π.μ. στα γραφεία της σχολικής επιτροπής, Νικομήδειας 2 (κτίριο Μεταξουργείου -1ος όροφος).

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Δ. ΒΟΛΟΥ