ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΗΜΑΔΟΥΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΙΟΘΕΤΗΣΗ ΑΚΤΩΝ 7_6_2012

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Πληροφορίες:
Θ. Γώγος
Τηλέφωνο:24210 62706
FAX: 2421080344
Email:grkinisis@volos-city.gr

ΒΟΛΟΣ  6/6/2012
                                                                                     Αρ. Πρωτ. Ε΄  855

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ο Δήμος Βόλου προκειμένου να οριοθετήσει τις ακτές για την προστασία των λουομένων προτίθεται να απασχολήσει ιδιωτικό εξειδικευμένο συνεργείο.
Η απασχόληση θα αφορά την τοποθέτηση 300 κίτρινων σημαδούρων τύπου αχλάδι. Η προμήθεια των υλικών που απαιτούνται (σημαδούρες, 300 τσιμεντόλιθα, 2.500 μέτρα σχοινί διαμέτρου 6 χιλιοστών) θα γίνει με ευθύνη του αναδόχου.
Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές όπως δώσουν ενσφράγιστες οικονομικές προσφορές έως την Τρίτη 12/6/2011και ώρα 10:00 π.μ. στο Τμήμα Προμηθειών του Δήμου Βόλου (κα Φώτου).

Ο ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ
Δ/ΝΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ