ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                                                                                  Bόλος: 5/ 5/2015

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                                                            Αρ. πρωτ.: 40463

Πληροφορίες: Μ. Παπαϊωάννου

Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Tηλέφωνο: 2421350104

Fax : 2421097610

e-mail : m.papaioannou@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Το Τμήμα Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας της Δ/νσης Προγραμματισμού, Βιώσιμης Ανάπτυξης & Νέων Τεχνολογιών του Δήμου Βόλου, προκειμένου για την εύρυθμη λειτουργία του δικτύου του Δήμου, ενδιαφέρεται για την άμεση προμήθεια καλωδίων με τα εξής χαρακτηριστικά:

Κατηγορία/είδος - Μήκος (m)-χρώμα

ποσότητα(τεμάχια)

CAT 6 UTP Patch Cord - 1m - γκρι

CAT 6 UTP Patch Cord - 1m - κόκκινο

CAT 6 UTP Patch Cord - 2m- γκρι

Η προμήθεια των ανωτέρω θα βαρύνει τον Κ.Α. 70.6673.201 του προϋπολογισμού του Δήμου έτους 2015, με τίτλο «Ανταλλακτικά επίπλων και σκευών και λοιπού εξοπλισμού Προγραμματισμού».

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Προμηθειών έως την Παρασκευή 8/5/2015 και ώρα 13:00, σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου και τον τίτλο της Έρευνας Αγοράς.

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προμηθειών