ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΠΟΣΟΥ 15.000,00(ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ Φ.Π.Α.) 25_10_2012

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ

Διεύθυνση:
Νικομηδείας 2
Τ.Κ. : 38446
Αρμόδιος : ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Τηλέφωνο : 24210-28517
Fax : 24210-28519

Βόλος 23/10/2012
                                                                          Αρ.Πρωτ. 288

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

ΘΕΜΑ: Προμήθεια πετρελαίου κίνησης με την διαδικασία της απευθείας ανάθεσης ποσού 15.000,00(Δεκαπέντε χιλιάδες ευρώ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.).

Η Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βόλου ενδιαφέρεται για την προμήθεια Πετρελαίου Κίνησης για τις ανάγκες των τριών ειδικών σχολικών λεωφορείων με κριτήριο κατακύρωσης το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης στη μέση τιμή λιανικής πώλησης , όπως αυτή προσδιορίζεται από το Τμήμα Εμπορίου της Δ/νσης Ανάπτυξης Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας - Β. Σποράδων.
Παρακαλούμε τους ενδιαφερόμενους να καταθέσουν κλειστές έγγραφες προσφορές με αναγραφόμενο το ποσοστό έκπτωσης επί της μέσης λιανικής τιμής Μ.Λ.Τ στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βόλου έως την Δευτέρα 5/11/2012 και ώρα 11:00 π.μ.

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ