ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΦΥΛΑΞΗ ΤΩΝ ΜΟΚΕΤΩΝ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ                                                                              Βόλος  28/4/2014

ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ                                                                                                              Αριθ.Πρωτ.:183

Διεύθυνση  : Αρ. Ζάχου – Επτά Πλατανίων

Τ.Κ.             : 38333

Αρμόδιος   : ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Τηλέφωνο  : 24210-28517

Fax             : 24210-28519

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Πρόσκληση για κατάθεση προσφορών με απευθείας ανάθεση για τον καθαρισμό και  φύλαξη των μοκετών των σχολικών μονάδων  της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βόλου.

Σας γνωρίζουμε ότι η Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Βόλου,  προσκαλεί όσους επιθυμούν να καταθέσουν σφραγισμένο φάκελο με οικονομική προσφορά (τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο ),για την ανάδειξη αναδόχου  για τον καθαρισμό και τη φύλαξη των μοκετών των Σχολικών μονάδων.

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε εσώκλειστη προσφορά έως την Τρίτη και ώρα 13:00  στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής,  Αρ.Ζάχου  - Εφτά Πλατανίων  (κτίριο Μουρτζούκου  είσοδος από Αρ.Ζάχου).

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ