ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΔΥΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΙΣ ΒΡΥΞΕΛΛΕΣ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
Πληροφορίες:
Μ. Σπανού
Τηλέφωνο: 2421350173-4

Βόλος, 18/1/2012

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ζητούνται προσφορές για την παρακάτω δραστηριότητα του Τμήματος Επικοινωνίας και Δημοσίων Σχέσεων που συγκεκριμένα αφορά στη συμμετοχή του Δήμου Βόλου στη διεθνή έκθεση τουρισμού "SALON DE VACANCE των Βρυξελλών (2-6.2.2012): α) στην έκδοση δυο αεροπορικών εισιτηρίων μετά επιστροφής με προορισμό τις Βρυξέλλες με τις προσφερόμενες αεροπορικές πτήσεις. Αναχώρηση από το αεροδρόμιο "Μακεδονία" της Θεσσαλονίκης ή εναλλακτικά από το "Ελευθέριος Βενιζέλος" στις 1/2/2012 με προορισμό τις Βρυξέλλες και επιστροφή από εκεί στις 7/2/2012 με προορισμό την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη και β) στην κράτηση ξενοδοχείου (κατά προτίμηση κεντρικού -κοντά σε στάση του μετρό) για τη διαμονή δυο ατόμων κατά την 1η, 2η, 3η, 4η και 5η και 6η Φεβρουαρίου 2012 στις Βρυξέλλες.

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο Γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου κλειστές προσφορές έως τις 26 / 1/ 2012, ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00 μ.μ.

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ