ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΤΡΙΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΜΕΤΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟ ΤΕΛ ΑΒΙΒ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
Πληροφορίες: Μ. Σπανού
Τηλέφωνο: 2421350173-4
                                                                                Βόλος, 27/1/2012

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ζητούνται προσφορές για την παρακάτω δραστηριότητα του Τμήματος Επικοινωνίας και Δημοσίων Σχέσεων που συγκεκριμένα αφορά στη συμμετοχή του Δήμου Βόλου στη διεθνή έκθεση τουρισμού ""IMTM" INT. MEDITERRANEAN TOURISM MARKET" του ΤΕΛ ΑΒΙΒ (14-15.2.2012): α) στην έκδοση τριών αεροπορικών εισιτηρίων μετά επιστροφής με προορισμό το ΤΕΛ ΑΒΙΒ με τις προσφερόμενες αεροπορικές πτήσεις. Αναχώρηση από το αεροδρόμιο "Μακεδονία" της Θεσσαλονίκης ή εναλλακτικά από το "Ελευθέριος Βενιζέλος" στις 13/2/2012 με προορισμό το ΤΕΛ ΑΒΙΒ και επιστροφή από εκεί στις 16/2/2012 με προορισμό την Αθήνα ή την Θεσσαλονίκη και β) στην κράτηση ξενοδοχείου (κατά προτίμηση κεντρικού -κοντά σε στάση του μετρό) για τη διαμονή τριών ατόμων κατά την 13η, 14η, και 15η Φεβρουαρίου 2012 στο Τελ Αβίβ. Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο Γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου κλειστές προσφορές έως τις 2 / 2/ 2012, ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00 μ.μ.

Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ