ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΗΛΗΨΗ- ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΠΑΤΑΡΙΩΝ UPS»

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ : Προγραμματισμού                                                                                                  Βόλος    19/10/2017

Βιώσιμης Ανάπτυξης & Νέων Τεχνολογιών

ΤΜΗΜΑ : Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας                                                       Αρ. Πρωτ.  92809

Ταχ. Δ/νση : Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ

Πληρ. : Καλαντζής Ηλίας

Τηλ : 2421353170

Emailekalantzis@volos-city.gr

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

για την «Προμήθεια  ΜΠΑΤΑΡΙΏΝ UPS»

Για την κάλυψη  υπηρεσιακών αναγκών  του Δήμου Βόλου  απαιτείται η προμήθεια  μπαταριών UPS  με  τις  κάτωθι τεχνικές προδιαγραφές:

A/A

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

ΑΠΑΙΤΗΣΗ

Μπαταρία μολύβδου –οξέος , κλειστού τύπου SPA 12V-18AH /διαστ. 181x77x167mm

ΝΑΙ

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΣ    ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ

Α/Α

EΙΔΟΣ -ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΚΟΣΤΟΣ  ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ /ΜΟΝΑΔΑ (€)

ΣΥΝΟΛΟ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ (€)

ΦΠΑ (24%) €

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΜΕ ΦΠΑ  (€)

1 Μπαταρίες

40,00

160,00

38,40

198,4

Η δαπάνη της παραπάνω προμήθειας θα βαρύνει τον ΚΑΕ 70.6673. 201 (Ανταλλακτικά επίπλων και σκευών και  λοιπού εξοπλισμού Προγραμματισμού)  του προϋπολογισμού έτους  2017  του Δήμου Βόλου.

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή σε ευρώ (€)
Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας (υπόψη Καλαντζή Ηλία) - Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ (Κτίριο Ν. Τεχνολογιών Ν. Ιωνία Βόλου) έως την Τρίτη 24/10/2017 και ώρα 13:00, σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της επωνυμίας του ενδιαφερομένου και τον τίτλο της πρόσκλησης με τον αριθμό πρωτοκόλλου της.
Σας ενημερώνουμε ότι για την ανάθεση της προμήθειας ο ανάδοχος υποχρεούται να προσκομίσει τα παρακάτω δικαιολογητικά στο Τμήμα Προμηθειών του Δήμου Βόλου:
- Ότι είναι ενήμερος ως προς τις εισφορές κοινωνικής ασφάλισης (κύριας και επικουρικής) σε όλους τους οργανισμούς ασφάλισης που υπάγονται.
- Ότι είναι ενήμερος ως προς τις φορολογικές υποχρεώσεις του.
- Δεν έχει εκδοθεί εις βάρος τους τελεσίδικη καταδικαστική απόφαση για ένα από τους ακόλουθους λόγους του άρθρου 73 παρ. 1 του Ν. 4412/2016 (συμμετοχή σε εγκληματική οργάνωση, δωροδοκία, απάτη, τρομοκρατικά εγκλήματα ή εγκλήματα συνδεόμενα με τρομοκρατικές δραστηριότητες, νομιμοποίηση εσόδων από παράνομες δραστηριότητες ή χρηματοδότηση της τρομοκρατίας, παιδική εργασία και άλλες μορφές εμπορίας ανθρώπων).
Η υποχρέωση αφορά ιδίως: α) στις περιπτώσεις εταιρειών περιορισμένης ευθύνης (Ε.Π.Ε.) και προσωπικών εταιρειών (O.E. και Ε.Ε.) τους διαχειριστές, β) στις περιπτώσεις ανωνύμων εταιρειών (Α.Ε.) τον διευθύνοντα σύμβουλο καθώς και όλα τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου.

.

Ο Αν/τής Προϊστάμενος