ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΠΟΛΥΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟΥ ΦΟΡΗΤΟΥ Η/Υ»

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ : Προγραμματισμού                                                                       Βόλος    23/6/2017

Βιώσιμης Ανάπτυξης & Νέων Τεχνολογιών

ΤΜΗΜΑ : Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας                         Αρ. Πρωτ.  52060

Ταχ. Δ/νση : Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ

Πληρ. : Καλαντζής Ηλίας

Τηλ : 2421353170

Email: ekalantzis@volos-city.gr

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

για την «Προμήθεια  «πολυτροφοδοτικού φορητού Η/Υ»

Για την κάλυψη των αναγκών  του τμήματος Τουρισμού  Δήμου Βόλου απαιτείται η προμήθεια ενός   πολυτροφοδοτικού  για φορητό Η/Υ (υποστήριξη Lenovo 20V -65W & σχήμα βύσματος =τετράγωνο με καρφί).  (ενδεικτικό  ποσό  40 €  συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)

Η δαπάνη της παραπάνω προμήθειας θα βαρύνει τον ΚΑΕ 70.6673. 201  του προϋπολογισμού έτους  2017  του Δήμου Βόλου.

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή σε ευρώ (€)

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας  (υπόψη  Κα  Κυρατζούλη Μαρία)  - Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ   (Κτίριο Ν. Τεχνολογιών  Ν. Ιωνία Βόλου)  έως την  Δευτέρα  26/6/2017  και ώρα 13:00, σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της επωνυμίας του ενδιαφερομένου και τον τίτλο της πρόσκλησης με τον αριθμό πρωτοκόλλου της.

Ο Αναπληρωτής προϊστάμενος

του τμήματος Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας