ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΠΡΙΖΩΝ ΔΙΚΤΥΟΥ»

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ : Προγραμματισμού                                                                  Βόλος    13/7/2017

Βιώσιμης Ανάπτυξης & Νέων Τεχνολογιών                                        Αρ. Πρωτ.  58777

ΤΜΗΜΑ : Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας

Ταχ. Δ/νση : Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ

Πληρ. : Καλαντζής Ηλίας

Τηλ : 2421353170

Email: ekalantzis@volos-city.gr

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

για την «Προμήθεια  «πριζών δικτύου»

Για την κάλυψη  υπηρεσιακών αναγκών  του Δήμου Βόλου  απαιτείται η προμήθεια 10 πριζών δικτύου (διπλή RJ45 CAT6)   ( ενδεικτικό  ποσό  40 €  συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ)

Η δαπάνη της παραπάνω προμήθειας θα βαρύνει τον ΚΑΕ 70.6673. 201  του προϋπολογισμού έτους  2017  του Δήμου Βόλου.

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή σε ευρώ (€)

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στο Τμήμα  Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας  (υπόψη  Καλαντζή Ηλία)  - Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ   (Κτίριο Ν. Τεχνολογιών  Ν. Ιωνία Βόλου)  έως την  Παρασκευή  14/7/2017  και ώρα 13:00, σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της επωνυμίας του ενδιαφερομένου και τον τίτλο της πρόσκλησης με τον αριθμό πρωτοκόλλου της.

Ο  προϊστάμενος

του τμήματος Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας