ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΜΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΦΥΛΑΞΗ ΤΩΝ ΜΟΚΕΤΩΝ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ                                                             Βόλος 30/4/2018

ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ                                                                                            Αριθ. Πρωτ.: 2164

Διεύθυνση: Αρ. Ζάχου – Επτά Πλατανίων

Τ.Κ. : 38333

Αρμόδιος : ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Τηλέφωνο : 24210-28517

Fax : 24210-28519

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Πρόσκληση για κατάθεση προσφορών με απευθείας ανάθεση για τον καθαρισμό και φύλαξη των μοκετών των σχολικών μονάδων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Βόλου.

Σας γνωρίζουμε ότι η Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Βόλου, προσκαλεί όσους επιθυμούν να καταθέσουν σφραγισμένο φάκελο με οικονομική προσφορά, για την ανάδειξη αναδόχου:

• για τον καθαρισμό και τη φύλαξη των μοκετών των Σχολικών μονάδων (τιμή ανά τετραγωνικό μέτρο)
  • για τον καθαρισμό κουρτινών (τιμή ανά τρέχων μέτρο)

Ο συμμετέχων μπορεί να δώσει προσφορά τόσο στις δύο κατηγορίες όσο και σε κάθε μία ξεχωριστά.

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε εσώκλειστη προσφορά έως την Τρίτη 8/5/2018 και ώρα 13:00 στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής, Αρ.Ζάχου - Εφτά Πλατανίων (κτίριο Μουρτζούκου είσοδος από Αρ.Ζάχου ).

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ