ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ : Προγραμματισμού                                                                                              Βόλος 22/3/2018

Βιώσιμης Ανάπτυξης & Νέων Τεχνολογιών                                                                      Αρ. Πρωτ. 26437
ΤΜΗΜΑ : Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας

Ταχ. Δ/νση : Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ

Πληρ. : Καλαντζής Ηλίας

Τηλ : 2421353170

Email: ekalantzis@volos-city.gr

Πρόσκληση υποβολής προσφορών

για την «Προμήθεια Φωτιστικών »

Για την κάλυψη των αναγκών του τμήματος Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης και Διαφάνειας Δήμου Βόλου απαιτείται η προμήθεια δύο (2) φωτιστικών (μεγεθυντικός φακός –λάμπα φθορίου 22W)

Η δαπάνη της παραπάνω προμήθειας θα βαρύνει τον ΚΑΕ 70.7135.207 του προϋπολογισμού έτους 2018 του Δήμου Βόλου.

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή σε ευρώ (€)

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας (υπόψη Κα Κατσαρού Μαρία) - Σωσιπάτρου και Βηθλεέμ (Κτίριο Ν. Τεχνολογιών Ν. Ιωνία Βόλου) έως την Παρασκευή 23/3/2018 και ώρα 13:00, σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της επωνυμίας του ενδιαφερομένου και τον τίτλο της πρόσκλησης με τον αριθμό πρωτοκόλλου της.

Ο Αναπληρωτής προϊστάμενος

του τμήματος Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης & Διαφάνειας