ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ 6_7_2012

ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Ο Δήμος Bόλου προκηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές οι οποίες θα κατατεθούν στo τμήμα προμηθειών της Διεύθυνσης Οικονομικών του Δήμου Bόλου (Πλατεία Ρ. Φεραίου 1) στις 12-7-2012 ημέρα Πέμπτη και ώρα 9:00 π.μ. για την προμήθεια οικοδομικών υλικών για τις ανάγκες των πεζοδρόμων, των πλατειών, των Δημοτικών κτιρίων καθώς και των Σχολικών συγκροτημάτων του Δήμου μας, καθώς και για την συντήρηση των κοινοχρήστων χώρων των Δημοτικών Ενοτήτων, ενδεικτικού προϋπολογισμού δαπάνης ΕΙΚΟΣΙ ΠΕΝΤΕ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΙΚΟΣΙ ΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΒΔΟΜΗΝΤΑ ΕΠΤΑ ΛΕΠΤΩΝ 25.021,77€ συμπεριλαμβανομένου το ΦΠΑ.
διακήρυξη, περίληψη)

Κατηγορία: