ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ 6_7_2012

ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Ο Δήμος Bόλου προκηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές οι οποίες θα κατατεθούν στo τμήμα προμηθειών της Διεύθυνσης Οικονομικών του Δήμου Bόλου (Πλατεία Ρ. Φεραίου 1) στις 12-7-2012 ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00 π.μ. για την προμήθεια χρωμάτων και ειδών εργαλείων χρωματισμού για τις ανάγκες της συντήρησης και ανακαίνιση Δημοτικών κτιρίων, των Σχολικών συγκροτημάτων, την συντήρηση και ανάπλαση πλατειών ελευθέρων - αθλητικών χώρων, παιδικών χάρων του Δήμου Βόλου, για την συντήρηση κοινοχρήστων χώρων Δ.Ε. Ν. Ιωνίας, Ν. Αγχιάλου, Αγριάς, Πορταριάς, Ιωλκού, Μακρινίτσας, καθώς και για τον καθαρισμό κοινοχρήστων χώρων Δ.Ε. Αισωνίας, για το έτος 2012, ενδεικτικού προϋπολογισμού δαπάνης ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΔΙΑΚΟΣΙΩΝ ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΕΙΚΟΣΙ ΕΞΙ ΛΕΠΤΩΝ (39.205,26 €) συμπεριλαμβανομένου το ΦΠΑ.
διακήρυξη, περίληψη)

Κατηγορία: