ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ ΕΤΟΥΣ 2012» 2_4_2012

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Βόλος,
02-04-2012
                                                             Αρ. Πρωτ. 32879/ΤΥ2223

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Σας γνωρίζουμε ότι για τον διαγωνισμό του έργου "Εργασίες συντήρησης ανελκυστήρων Δήμου Βόλου έτους 2012" προϋπολογισμού δαπάνης δεκαεννέα χιλιάδων οκτακοσίων εβδομήντα έξι ευρώ και ογδόντα λεπτά, (19.876,80 €) συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α., η Υπηρεσία μας θα δέχεται προσφορές μέχρι και την Παρασκευή 6 Απριλίου 2012, και ώρα 13.00, (προηγούμενη ημερομηνία υποβολής προσφορών Τετάρτη 4 Απριλίου 2012)
Πληροφορίες δίνονται όλες τις εργάσιμες ημέρες και ώρες στα γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Βόλου (Μικρασιατών 81 - Μακρυνίτσης κτίριο Σπίρερ), και στο γραφείο του τμήματος συντηρήσεων (Σέκερη 1, έναντι ΚΤΕΛ Βόλου)
Το έντυπο Οικονομικής Προσφοράς και τα τεύχη δημοπράτησης του έργου χορηγούνται στους ενδιαφερόμενους από τα γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Βόλου (Μικρασιατών 81 - Μακρυνίτσης κτίριο Σπίρερ), και στο γραφείο του τμήματος συντηρήσεων (Σέκερη 1, έναντι ΚΤΕΛ Βόλου).

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΔΑΡΗΣ