ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΠΡΟΧΕΙΡΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                               Βόλος 30-05-2014

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                           Αρ.Πρωτ : 60985

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ &

ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Πληροφορίες:Καντόλα Ζηνοβία

Τηλ: 24210-97502

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου ανακοινώνεται ότι προκηρύσσεται πρόχειρος επαναληπτικός διαγωνισμός με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια εορταστικού φωτισμού για τις ανάγκες του έργου «Προμήθεια Εορταστικού Φωτισμού Δήμου Βόλου έτους 2014» προϋπολογισμού 25.000,00 € συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. και θα βαρύνει τον Κ.Α : 20-7335.107 κωδικό πίστωσης του τρέχοντος προυπολογισμού.

Oι ενδιαφερόμενοι θα λάβουν τα έντυπα των όρων της διακήρυξης , της τεχνικής περιγραφής , του τιμολογίου και του προυπολογισμού από το Τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου & Τεχνικής Διαχείρισης του Δήμου Βόλου , καθώς επίσης και από την ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου : http://dimosvolos.gr . Πληροφορίες κ. Καντόλα Ζηνοβία τηλ. 24210-97502 και Παπαγεωργίου Αλέξανδρο τηλ: 24210-64931 κατά τις ώρες 8:00 – 14:00 όλες τις εργάσιμες μέρες.

Η υποβολή των προσφορών θα γίνει στα Γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας στο κτίριο Σπίρερ την 11η του μηνός Ιουνίου 2014 ημέρα Τετάρτη και ώρα 10:00.π.μ.

Τα έξοδα της παρούσης βαρύνουν τον ανάδοχο.

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΔΙΑΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ