ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΓΙΑ ΤΥΦΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9-8-2013)

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ                                                                                                               ΒΟΛΟΣ: 1-08-2013
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ                                                                       Αρ.Πρωτ.: 94968

ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ & ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Πληροφορίες : Καντόλα Ζηνοβία

Τηλ.: 24210-97502

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου ανακοινώνεται ότι προκηρύσσεται πρόχειρος διαγωνισμός με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια ειδικών διατάξεων τυφλών για τις ανάγκες της Φωτεινής Σηματοδότησης προϋπολογισμού 19.557,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. στα πλαίσια του έργου: «Συντήρηση & Ανακαίνιση Φωτεινής Σηματοδότησης έτους 2013» και θα βαρύνει τον Κ.Α : 30-7336.009 του τρέχοντος προυπολογισμού.

Oι ενδιαφερόμενοι θα λάβουν τα έντυπα των όρων της διακήρυξης , της τεχνικής περιγραφής , του τιμολογίου και του προυπολογισμού από το Τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου & Τεχνικής Διαχείρισης του Δήμου Βόλου, πληροφορίες κ. Καντόλα Ζηνοβία τηλ. 24210-97502 κατά τις ώρες 8:00 – 14:00 όλες τις εργάσιμες μέρες .

Η υποβολή των προσφορών θα γίνει στα Γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας στο κτίριο Σπίρερ την 9η του μηνός Αυγούστου 2013 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00.πμ.

Τα έξοδα της παρούσης βαρύνουν τον ανάδοχο

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΗΛΙΑΣ ΞΗΡΑΚΙΑΣ