ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΦΑΙΡΕΣΗΣ ΕΠΙΓΡΑΦΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ (ΔΕΥΤΕΡΑ 7-4-2014)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                    Βόλος, 31 – 3 -2014

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                           Αρ. Πρωτ: 35862

Ταχ. Δ/νση : Μικρασιατών 81

Πληρ. : Γ. Γίδαρης

Τηλ. : 24210-94048

FAX : 24210-23492

Email : dtexn@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Προκειμένου ο Δήμος Βόλου να αναθέσει τις εργασίες για την αφαίρεση επιγραφών και διαφημιστικών πινακίδων στο Δήμο Βόλου και στις Δημοτικές Ενότητες , ζητεί από τους ενδιαφερόμενους να καταθέσουν προσφορές μέχρι την Δευτέρα 07-04-2014 στα γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας, κτίριο Σπίρερ, Μικρασιατών 81, 2ος όροφος, γραφείο 9.

Οι ενδιαφερόμενοι θα καταθέσουν προσφορές έχοντας υπόψη:

1. Την καταγραφή και τις προδιαγραφές του απαραίτητου εξοπλισμού της Δ/νσης Βιώσιμης Κινητικότητας.

2. Τον ενδεικτικό προϋπολογισμό της εργασίας ο οποίος ανέρχεται στο ποσό των 4.000,00 € μη συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

3. Η εργασία θα βαρύνει το έργο «Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων έτους 2014» με Κ.Α. 30-7332.012

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να καταθέσουν:

1. Βεβαίωση ότι διαθέτουν τον απαραίτητο εξοπλισμό που ζητούν οι προδιαγραφές.

2. Προσφορά για το σύνολο των επιγραφών που περιγράφονται.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι θα απευθύνονται στον κ. Χαλαστάρα Στάθη ( Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας, κτίριο Σπίρερ.)

ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΔΑΡΗΣ