ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΚΡΑΣΙΟΥ (ΠΕΜΠΤΗ 30-5-2013)

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ                                                                            ΒΟΛΟΣ: 22-05-2013
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ                                        Αρ.Πρωτ.:56614/TY2951
ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚ/ΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

Πληροφορίες: Θ.ΑΓΑΘΟΣ
Τηλ.:2421-0-64931

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Η Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών προτίθεται να εκτελέσει στο χώρο διεξαγωγής της "Γιορτής Κρασιού" Ν. Αγχιάλου άμεσα τις παρακάτω εργασίες:

Α/Α

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Τοποθέτηση σύνδεση μέχρι πλήρους λειτουργίας πενήντα προβολέων στο χώρο της γιορτής

Σύνδεση στο γενικό πίνακα και ηλεκτροδότηση όλων των υπόστεγων (κανατάκια, πίστα, καμαρίνια ,WC κλπ) τοποθέτηση παροχών στις ψησταριές και στις παράγκες, παροχές στα ταμεία

Τοποθέτηση και σύνδεση όλων των παροχών στους μικροπωλητές, παροχή στη κάβα ποτών, τοποθέτηση προβολέων και λαμπτήρων στον οινοποιητικό συνεταιρισμό.

Ηλεκτροδότηση των πυλώνων.

Έλεγχος όλων των ηλεκτροδοτήσεων και εγκαταστάσεων της γιορτής.

Παρουσία ηλεκτρολόγου στο χώρο κατά τη διάρκεια της γιορτής για την αντιμετώπιση προβλημάτων που τυχόν θα παρουσιασθούν

Το κόστος των παραπάνω δεν υπερβαίνει τα 2.214,00 Ευρώ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. και θα επιβαρύνει τον κωδικό 20.7335.102 του Δήμου Βόλου και θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του έργου «Συντήρηση δημοτικού φωτισμού Δήμου Βόλου έτους 2013»
Οι προσφορές θα πρέπει να υποβληθούν στα γραφεία του Τμήματος Ποιοτικού ελέγχου και Τεχνικής Διαχείρίσης (Κτίριο Σπιρερ) έως την Πέμπτη  30/05/2013 και ώρα 12:00π.μ.  Πληροφορίες στα γραφεία του τμήματος και στο τηλέφωνο 24210-64931.

O ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ