ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΚΡΑΣΙΟΥ ΣΤΗ Ν.ΑΓΧΙΑΛΟ (ΠΕΜΠΤΗ 19-6-2014)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                        Βόλος 13-06-2014

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                         Αρ. Πρωτ.67117

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ

Ταχ Δ/νση Πλατεία Ρ. Φερραίου

Πληροφορίες Θ. Αγαθός

Τηλ. 24210-64931

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Η Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών προτίθεται να εκτελέσει τις κάτωθι εργασίες στο χώρο διεξαγωγής της γιορτής κρασιού Ν. Αγχιάλου.

1) Τοποθέτηση σύνδεση μέχρι πλήρους λειτουργίας πενήντα προβολέων στο χώρο της γιορτής

2) Σύνδεση στο γενικό πίνακα και ηλεκτροδότηση όλων των υπόστεγων (κανατάκια ,πίστα, καμαρίνια ,WC κλπ)

τοποθέτηση παροχών στις ψησταριές και στις παράγκες, παροχές στα ταμεία

3) Τοποθέτηση και σύνδεση όλων των παροχών στους μικροπωλητές ,παροχή στη κάβα ποτών, τοποθέτηση προβολέων και λαμπτήρων στον οινοποιητικό συνεταιρισμό.

4) Ηλεκτροδότηση των πυλώνων.

5) Έλεγχος όλων των ηλεκτροδοτήσεων και εγκαταστάσεων της γιορτής.

6) Παρουσία ηλεκτρολόγου στο χώρο καθ όλη τη διάρκεια της γιορτής για την αντιμετώπιση προβλημάτων που τυχόν θα παρουσιασθούν

Το κόστος των παραπάνω δεν υπερβαίνει τα 1.722,00 Ευρώ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. και θα επιβαρύνει τον κωδικό 20.7335.102 του Δήμου Βόλου και θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του έργου «Συντήρηση δημοτικού φωτισμού Δήμου Βόλου έτους 2013».

Οι προσφορές θα πρέπει να υποβληθούν στα γραφεία του Τμήματος Ποιοτικού ελέγχου και Τεχνικής Διαχείρισης (Κτίριο Σπιρερ) έως την Πέμπτη 19-06-2014 και ώρα 12:00π.μ. Πληροφορίες στα γραφεία του τμήματος και στο τηλέφωνο 24210- 64931.

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΓΙΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ