ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ (ΤΕΤΑΡΤΗ 30-7-2014)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                   Βόλος 25-07-2014

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                                      Αρ. Πρωτ.84204

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Ταχ Δ/νση Πλατεία Ρ. Φερραίου

Πληροφορίες κ. Κελαϊδόπουλο Αργύρη

Τηλ. 2421094184

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Η Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών προτίθεται να εκτελέσει εργασίες επέκταση ηλεκτρολογικής εγκατάστασης για την σύνδεση ηλεκτρικών θερμαντικών σωμάτων, κλιματιστικών μονάδων και ηλιακών θερμοσιφώνων στο χώρο του ξενώνα φιλοξενίας γυναικών του Δήμου Βόλου.

Οι συμμετέχοντες θα πρέπει υποχρεωτικά επί ποινή αποκλεισμού, να προσκομίσουνβεβαίωσης εγγραφής στο επαγγελματικό ή εμπορικό μητρώο ή επαγγελματική ένωση ασκούν δραστηριότητα σχετική με ηλεκτρολογικές εργασίες.

Το κόστος των παραπάνω δεν υπερβαίνει τα 2.952,00 Ευρώ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. και θα επιβαρύνει τον κωδικό 70.7341.002 του Δήμου Βόλου και θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του έργου «Λειτουργία Ξενώνα Φιλοξενίας β'κύκλος στον Άξονα Προτεραιότητας 07».

Οι προσφορές θα πρέπει να υποβληθούν στα γραφεία του Τμήματος Ποιοτικού ελέγχου και Τεχνικής Διαχείρισης (Κτίριο Σπιρερ) έως την Τετάρτη 30-07-2014 και ώρα 12:00π.μ. Πληροφορίες στα γραφεία του τμήματος και στο τηλέφωνο 24210- 64931.

ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗΠΕΡΙΓΡΑΦΗΤΕΧΝΙΚΗΠΕΡΙΓΡΑΦΗ