ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                         Βόλος 13 / 6 /2013
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                                                         Αρ.Πρωτ. 69201/ΓΠ16547
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
Πληροφορίες: Γεώργιος Γεωργάκος
Πρ/νος Τμήματος
Τηλ: 24213-50106

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

ΘΕΜΑ: Αναβάθμιση τηλεφωνικού κέντρου δημοτικού καταστήματος Ν. Ιωνίας

Για την εύρυθμη λειτουργία των Υπηρεσιών που στεγάζονται στο Δημοτικό Κατάστημα της Ν. Ιωνίας του Δήμου Βόλου, απαιτείται η προμήθεια τηλεφωνικού κέντρου, συμβατού με τις υπάρχουσες κάρτες λειτουργίας, το οποίο να έχει δυνατότητες:

1) Δικτύωσης κέντρων και εσωτερικών μέσω IP ή ISDN.
2) Ύπαρξης καταγραφής χρεώσεων
3) Πλήρη ανοικτή συνομιλία
4) Δυνατότητα βέλτιστων διαδρομών
5) Μελλοντικές αναβαθμίσεις

Στην προσφορά να αναφέρεται ξεχωριστά η τιμή του προτεινόμενου κέντρου και η τιμή της εργασίας εγκατάστασης στο υπάρχον ελεγμένο και αριθμημένο δίκτυο καθώς και ο προγραμματισμός του.
Η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 10-7133.003 του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2013.
Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου, έγγραφες κλειστές προσφορές για την ανωτέρω προμήθεια, έως Τετάρτη 19/6/2013 και ώρα 11:30 π.μ.

Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ