ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΥΠΩΣΗ, ΕΠΙΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΕΜΦΑΚΕΛΩΣΗ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΩΝ ΟΦΕΙΛΕΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                    Bόλος: 5 / 10 / 2016

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                             Αρ. πρωτ. : 86149

Πλατεία Ρήγα Φεραίου - Βόλος

Πληροφορίες: Ελευθ. Τοπάλογλου

Tηλέφωνο: 24213 50105

Fax: 24210 97610

e-mail: e.topaloglou@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ενδιαφέρεται για:
την εκτύπωση, επιτύπωση και εμφακέλωση ειδοποιητηρίων οφειλετών του.

Οι προς έκδοση ειδοποιήσεις πληρωμής, θα αποσταλούν στον μειοδότη σε ηλεκτρονικό αρχείο και στη συνέχεια, μετά την έγκριση δείγματος από την Υπηρεσία, θα γίνει η επιτύπωση των επιστολών σε έντυπα ειδοποίησης πληρωμής οφειλής και η εμφακέλωση των ειδοποιήσεων σε φακέλους, με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

1) Έντυπο ειδοποίησης πληρωμής οφειλής

• Είδος χαρτιού: Α4 (297 Χ 210 mm), laser βάρους 80gr/m2
  • Χρώμα εκτύπωσης : ένα (1) χρώμα στην πρόσθια όψη

2) Φάκελος αποστολής ειδοποίησης

• Διαστάσεις 110 Χ 235 mm
  • Είδος χαρτιού: offset βάρους 90gr/ m2
  • Παράθυρο: δεξιό στο κάτω μέρος του φακέλου, διαστάσεων 45Χ 105 mm
  • Χρώμα εκτύπωσης: ένα (1) χρώμα στην πρόσθια όψη.
  • Εκτύπωση πάνω αριστερά τα στοιχεία του Δήμου:
    ΠΛΑΤΕΙΑ Ρ.ΦΕΡΑΙΟΥ 380 01 - ΒΟΛΟΣ

Η παράδοση των έτοιμων κλειστών εμφακελωμένων λογαριασμών, θα γίνει στο Δήμο Βόλου, στο Τμήμα του Ταμείου, με ταξινόμηση των φακέλων ανά Τ.Κ.

Οι οφειλέτες ανέρχονται στον αριθμό των 25.490 και σε 37.136 σελίδες.

Η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 10.6615.101 «Εκτυπώσεις, εκδόσεις, βιβλιοδετήσεις (Οικονομικών)» του προϋπολογισμού έτους 2016.

Η εκτύπωση, επιτύπωση και εμφακέλωση ειδοποιητηρίων θα πρέπει να γίνει ανά οφειλέτη και η προσφερόμενη τιμή θα δοθεί στο σύνολο μη συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

Η πληρωμή του μειοδότη θα γίνει σύμφωνα με την πραγματοποιηθείσα ποσότητα εντύπων και φακέλων.

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν τις προσφορές τους στο ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ έως 6/10/2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:00 μ.μ. σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου και τον τίτλο της Πρόσκλησης.

Η ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ