ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΙΚΩΝ ΚΑΙ PLOTTER)

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                              Bόλος: 2/6/2016

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                      Αρ. πρωτ. : 47284

Πληροφορίες: Ευαγγελινού Αναστασία

Tηλέφωνο: 24213 56825

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ενδιαφέρεται για την επισκευή και συντήρηση των παρακάτω αναφερόμενων μηχανημάτων (εργασία και τα απαραίτητα ανταλλακτικά) για να καλύψει τις ανάγκες λειτουργίας των Τμημάτων της Δ/νσης Υπηρεσίας Δόμησης.

Η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 40.6265.010 του προϋπολογισμού του Δήμου έτους 2016.

Τα προς επισκευή μηχανήματα αναφέρονται στον παρακάτω πίνακα:

Μοντέλο

1.

Φωτοαντιγραφικό μηχάνημα Kyocera KM2035 (2 μηχανήματα)

2.

Φωτοαντιγραφικό μηχάνημα Panasonic DP1820

3.

Μηχάνημα plotter HP Designjet T1120

4.

Μηχάνημα plotter HP Designjet 500ps Plus

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως προσέλθουν στη Δ/νση Υπηρεσίας Δόμησης του Δήμου Βόλου στο κτίριο ΣΠΙΡΕΡ, 1ος όροφος γραφείο 23, ώστε αφού ελέγξουν τα προς επισκευή μηχανήματα, να καταθέσουν την προσφορά τους.

Η προσφορά θα περιλαμβάνει το κόστος εργασίας και αναλυτικά τα ανταλλακτικά που θα χρειαστούν ανά μηχάνημα μη συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24%.

Μειοδότης θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει την χαμηλότερη τιμή επισκευής (εργασία και ανταλλακτικά) ανά μηχάνημα. Μπορεί να δοθεί προσφορά για ορισμένα από τα παραπάνω μηχανήματα και να αναδειχθούν περισσότεροι του ενός μειοδότες.

Οι προσφορές θα κατατεθούν στο ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ έως 10/6/2016 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00 μ.μ. σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου και τον τίτλο της Έρευνα Αγοράς.

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ