ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΧΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΜΟΥΣΙΚΟΧΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B ΄ΒΑΘΜΙΑΣ                                                         Βόλος  22/04/2013

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ                                                               Αρ. Πρωτ:221

Διεύθυνση: Νικομηδείας 2

Τ.Κ.           : 38446

Αρμόδιος   : ΚΤΕΝΑΣ ΠΑΡΙΣΗΣ

Τηλέφωνο  : 2421028517

Fax           : 2421028519

Πρόσκληση για κατάθεση προσφορών για ηχητική κάλυψη μουσικοχορευτικής εκδήλωσης.

Σας γνωρίζουμε ότι  τα σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Βόλου πρόκειται να πραγματοποιήσουν  μουσικοχορευτική εκδήλωση σε συνεργασία με την Επιτροπή Παιδείας του Δήμου Βόλου, το Σάββατο 18-5-2013 από τις 18:30 έως τις 23:00, στην παραλία του Βόλου (μπροστά στην Εθνική Τράπεζα)

Στην εκδήλωση παίρνουν μέρος αρχικά ομάδες χορού με μουσική από cd player και εν συνεχεία, μουσικά σχήματα και χορωδίες.

• Για τα μουσικά σχήματα θα χρειαστούν: 4 ασύρματα μικρόφωνα, 6 πυκνωτικά, 3 ενισχυτές κιθάρας, 1 ενισχυτής μπάσου, μόνιτορ, μικροφωνική εγκατάσταση για ντραμς, μικρόφωνα για 3 κλασσικές κιθάρες και για 2 μπουζούκια καθώς και για 20μελή χορωδία και κρουστά.

• Για τις ομάδες χορού θα χρειαστεί: 1 cd player (ενδεχομένως ενσωματωμένο στην κονσόλα του τεχνικού).

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε εσώκλειστη προσφορά ως και 30/04/2013 ημέρα  Tρίτη και ώρα 12.οο πμ. στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής,  Νικομηδείας 2 (κτίριο Μεταξουργείου).

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ