ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΧΗΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΜΟΥΣΙΚΟΧΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ B ΄ΒΑΘΜΙΑΣ                                                                                       Βόλος 12/05/2014

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ                                                                                               Αρ. Πρωτ: 202

Διεύθυνση : Ζάχου – Επτά Πλατανίων (κτίριο Μουρτζούκου)

Τ.Κ.            : 38446

Αρμόδιος   : ΚΤΕΝΑΣ ΠΑΡΙΣΗΣ

Τηλέφωνο  : 2421028517

Fax             : 2421028519

Πρόσκληση για κατάθεση προσφορών για ηχητική κάλυψη μουσικοχορευτικής εκδήλωσης.

Σας γνωρίζουμε ότι  τα σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Βόλου πρόκειται να πραγματοποιήσουν  μουσικοχορευτική εκδήλωση που συνδιοργανώνει η Σχολική Επιτροπή Β/βαθμιας Εκ/σης του Δήμου Βόλου μαζί με τη Δ/νση Β/βαθμιας Εκ/σης Μαγνησίας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί  το Σάββατο 24-5-2014 από τις 18:00 έως τις 22:30 μ.μ, στην παραλία του Βόλου (μπροστά στην Εθνική Τράπεζα)

Για την εκδήλωση θα χρειαστούν:

Ηχητική κάλυψη, τεχνική υποστήριξη καθώς και  φωτιστική κάλυψη της σκηνής με προβολείς.

Αναλυτικότερα:

Στην εκδήλωση παίρνουν μέρος αρχικά ομάδες χορού με μουσική από cd player και εν συνεχεία, μουσικά σχήματα και χορωδίες.

• Για τα μουσικά σχήματα θα χρειαστούν: 1 ντράμ, 4 ασύρματα μικρόφωνα, 5 πυκνωτικά, 4 ενισχυτές κιθάρας, 1 ενισχυτής μπάσου, μόνιτορ, μικροφωνική εγκατάσταση για ντραμς, μικρόφωνα για 3 κλασσικές κιθάρες και για 2 μπουζούκια καθώς και για 20μελή χορωδία και κρουστά.

• Για τις ομάδες χορού θα χρειαστεί: 1 cd player (ενδεχομένως ενσωματωμένο στην κονσόλα του τεχνικού).

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε εσώκλειστη προσφορά ως και 15/05/2014 ημέρα  Πέμπτη και ώρα 12.οο πμ. στα γραφεία της Σχολικής Επιτροπής,  Ζάχου – Επτά Πλατανίων (κτίριο Μουρτζούκου).

Oι προμηθευτές θα δίνουν την προσφορά τους συμπληρώνοντας το πρότυπο τιμολογίου προσφοράς που επισυνάπτεται.

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ