ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                      Βόλος 22 / 5 /2013

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Πληροφορίες: Γεώργιος Γεωργάκος

Τηλ: 24213-50106

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

ΘΕΜΑ: Ανταλλακτικά για την επισκευή φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων

Για την  άμεση επισκευή φωτοαντιγραφικών μηχανημάτων Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, απαιτείται η προμήθεια συγκεκριμένων ανταλλακτικών ανάλογα με τον τύπο του μηχανήματος, όπως αναλυτικά αναφέρεται παρακάτω:

1) Για την επισκευή τού φωτοαντιγραφικού, τύπου KYOSERA DC, του δημοτικού καταστήματος Αισωνίας, απαιτείται το ανταλλακτικό DEVELOPER.

2) Για την επισκευή τού φωτοαντιγραφικού, τύπου KONICAMINOLTA 2011, του ΚΑΠΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ, απαιτείται το ανταλλακτικό FUSING UNIT.

Η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 10-6673.001 του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2013.

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε  στο γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου, έγγραφες κλειστές προσφορές για την ανωτέρω προμήθεια, λόγω του επείγοντος, έως  Πέμπτη  23/4/2013 και ώρα 11:30 π.μ.

Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ