ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥ «ΣΕΤ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ» ΓΙΑ FIAT DUBLO

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                             Βόλος ,  23-12- 2013

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ ΚΟΙΝ. ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΚΑΠΗ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΚΑΠΗ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΠΗ ΒΟΛΟΥ & Ν.ΙΩΝΙΑΣ

Tαχ.Δ/νση     : Πλ.Ρ.Φεραίου

T.K,                  : 38333

Πληροφορίες  : Ζορμπά Μαρία

Τηλέφωνο       : 2421020252/70039

FAX  & τηλ.      : 2421020252

E - mail          : kaph@otenet.gr

ΘΕΜΑ  :  Έρευνα αγοράς για  προμήθεια ανταλλακτικών για το υπ’ αριθμ. ΚΗΗ 3022 fiat dublo αυτοκίνητο του Δήμου Βόλου.

Το ΚΑΠΗ Δήμου Βόλου ενδιαφέρεται άμεσα να προβεί σε έρευνα αγοράς για την προμήθεια ανταλλακτικού «σετ συμπλέκτη» για το υπ’ αριθμ. ΚΗΗ 3022 αυτοκίνητο μάρκας FIAT DUBLO που εκτελεί το δρομολόγιο σίτισης της τρίτης ηλικίας.

Οι προσφορές θα κατατεθούν στο κεντρικό ΚΑΠΗ του Δήμου Βόλου την Τρίτη 24/12/2013  έως τις 12:00 μ.μ. που βρίσκεται στην πλατεία Ρήγα Φεραίου  πρώην «Θεόφιλος» .

Η   ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ

ΤΟΥ  ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΚΑΠΗ