ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΩΝ (2.000) ΛΕΥΚΩΝ ΦΑΚΕΛΩΝ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 11 Χ 23

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                                                          Bόλος: 19/ 5/2015

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                                    Αρ. πρωτ.: 46199

Πληροφορίες: Μ. Παπαϊωάννου

Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Tηλέφωνο: 2421350104

Fax : 2421097610

e-mail : m.papaioannou@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Για την προμήθεια δύο χιλιάδων (2.000) λευκών φακέλων διαστάσεων 11Χ23, με δεξί παράθυρο και τυπωμένο το λογότυπο του Δήμου, για την κάλυψη αναγκών του Τμήματος Κοιν. Προστασίας της Δ/νσης Κοιν. Προστασίας-ΚΑΠΗ.

Η δαπάνη της ανωτέρω προμήθειας θα βαρύνει τον ΚΑ. 15.6615.001 του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2015.

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή.

Ακολουθεί υπόδειγμα πίνακα οικονομικής προσφοράς

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Προμηθειών έως την Τετάρτη 20/5/2015 και ώρα 14:00, σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου, τον τίτλο της Έρευνας Αγοράς.

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προμηθειών

κ.α.α.

Ζηνοβία Καντόλα