ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΩΝ ΚΑΙ ΦΩΤΟΑΝΤΙΓΡΑΦΩΝ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                                                         Βόλος 24 / 3 /2014
ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                                                                  Αρ. Πρωτ. : 33479
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
Πληροφορίες: Πανταζής Χρυσοβαλάντης
Πρ/νος Τμήματος
Τηλ: 24213-50106

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

ΘΕΜΑ: Φωτοτυπίες - Φωτοαντίγραφα

Για την λειτουργία των υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, απαιτείται άμεσα, η προμήθεια φωτοτυπιών και φωτοαντιγράφων, όπως αναλυτικά αναφέρεται παρακάτω:
1) Φωτοαντίγραφα Α4 1.440 τεμ. ασπρόμαυρα διπλής όψης
2) Φωτοαντίγραφα Α4 1.368 τεμ. έγχρωμα διπλής όψης
3) 14 βιβλιοδεσίες σπιράλ
Η δαπάνη, προϋπολογισθείσης αξίας 570,00€, θα βαρύνει τον Κ.Α. 10-6613.103 του τρέχοντος προϋπολογισμού του Δήμου.
Η προσφορά θα περιλαμβάνει την συνολική αξία των ζητούμενων ειδών χωρίς το Φ.Π.Α.
Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε στο γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου, έγγραφες κλειστές προσφορές για την ανωτέρω προμήθεια, λόγω του επείγοντος, έως Δευτέρα 24/3/2014 και ώρα 11:30 π.μ.

Ο ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ