ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΜΒΡΑΝΩΝ

ΔIEYΘYNΣH  OIKONOMIKΩN                                                                                                       Bόλος: 13/ 02/2014

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                                  Αρ. πρωτ.: 17143

Πληροφορίες: Ο. Μαρούγκα

Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Τ.Κ.: 38221 ΒΟΛΟΣ

Tηλέφωνο: 2421350133

Fax: 2421097610

e-mail : o.marouga@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ενδιαφέρεται,  για να καλύψει τις ανάγκες του ιατρείου του Δήμου Βόλου, την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ:

1. Θερμοανακλαστικές μεμβράνες ηλιοπροστασίας για τα τρία (3) σταθερά παράθυρα του ιατρείου, διαστάσεων περίπου 85Χ95 cm το κάθε ένα.
  2. Ημιδιάφανες ριγέ μεμβράνες για τζάμια με εικόνα αμμοβολής και χρώμα πάγου για τα δύο (2) ανοιγοκλειόμενα παράθυρα και την κύρια είσοδο. Οι διαστάσεις των παραθύρων είναι περίπου 115Χ90cm το κάθε ένα και της κυρίας εισόδου είναι περίπου 2,20Χ90 cm.

Για τις ανάγκες του ιατρείου του Δήμου Βόλου

Οι προσφορές θα κατατεθούν στο ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ έως 18/2/2014 ημέρα Τρίτη  και ώρα 14:00 μ.μ. σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την Επωνυμία του Ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον Αριθμό Πρωτοκόλλου και τον τίτλο της Έρευνα αγοράς.

Ο  ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ  ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ