ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΡΣΙΔΩΝ (ΣΤΟΡΙΑ)

ΔIEYΘYNΣH  OIKONOMIKΩN                                                                                         Bόλος: 10/ 02/2014

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                   Αρ. πρωτ.: 15392

Πληροφορίες : Μ. Αϊβαλή

Ταχ. Δ/νση : Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Τ.Κ. : 38221 ΒΟΛΟΣ

Tηλέφωνο : 2421350102

Fax 2421097610

e-mail : m.aevali@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ενδιαφέρεται  για την ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ:

Στόρια μεταλλικά με μηχανισμό  για 7 παράθυρα για τις ανάγκες του Τμήματος Προμηθειών και Λογιστηρίου της Δ/νσης Οικονομικών του Δήμου Βόλου.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές να προσέλθουν για τις ακριβείς διαστάσεις στο Δήμο και κατόπιν να καταθέσουν τις προσφορές τους στο ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ έως 19/2/2014 ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ  και ώρα 14:00 μ.μ. σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την Επωνυμία του Ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον Αριθμό Πρωτοκόλλου και τον τίτλο της Έρευνα αγοράς.

Ο  ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ  ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ