ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΣ ΚΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ SYZEYXIS

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                                                          Βόλος  3 / 10 /2013

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                                                                                                          Αρ.Πρωτ.  122186

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Πληροφορίες: Γεώργιος Γεωργάκος

Πρ/νος Τμήματος

Τηλ: 24213-50106

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

ΘΕΜΑ: Πρόγραμμα καταγραφής κλήσεων και κάρτα τηλεφωνικού κέντρου σύνδεσης με το σύστημα syzeyxis

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ, για την  εύρυθμη λειτουργία των Υπηρεσιών του,  ενδιαφέρεται για την κατάθεση προσφορών των παρακάτω:

1) Πρόγραμμα καταγραφής κλήσεων για 240 εσωτερικά μέσω της σειριακής θύρας, το οποίο θα μπορεί να κάνει ανάλυση κόστους ανά εσωτερικό, γραμμή, αριθμό κλήσης και ημερομηνία. Θα πρέπει να εγκατασταθεί σε Η/Υ του Δήμου (στο Δημαρχείο Βόλου) και να βρίσκεται διαρκώς σε ενεργή κατάσταση για την συλλογή των κλήσεων. Θα πρέπει να τρέχει τουλάχιστον Windows XP και να έχει σειριακή θύρα 9pin καθώς και κάρτα δικτύου.

2) Κάρτα PRIMARY τηλεφωνικού κέντρου τύπου SIEMENS για σύνδεση με το σύστημα syzeyxis στο κτίριο του Δημαρχείου πρώην Δήμου Αρτέμιδος.

Στην προσφορά να αναφέρεται ξεχωριστά η τιμή της προμήθειας των ειδών και η τιμή της εργασίας εγκατάστασης και προγραμματισμού.

Η δαπάνη θα βαρύνει τους Κ.Α. 10-7133.003, 10-6265.004 και 10-6265.104 του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2013.

Παρακαλούμε όπως προσκομίσετε  στο γραφείο Προμηθειών του Δήμου Βόλου, έγγραφες κλειστές προσφορές για τα ανωτέρω, έως  Τετάρτη  16/10/2013 και ώρα 13:00 μ.μ.

Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ