ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗΣ ΕΞΕΔΡΑΣ (ΔΕΥΤΕΡΑ 31-3-2014)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                  Βόλος, 24 – 3 -2014

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                        Αρ. Πρωτ: 33727

Ταχ. Δ/νση : Μικρασιατών 81

Πληρ. : Γ. Γίδαρης

Τηλ. : 24210-94048

FAX : 24210-23492

Email : dtexn@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Προκειμένου ο Δήμος Βόλου να προμηθευτεί και εγκαταστήσει μεταλλική εξέδρα στην αίθουσα εκδηλώσεων του Μουσικού Γυμνασίου Βόλου, ζητεί από τους ενδιαφερόμενους να καταθέσουν προσφορές μέχρι την Δευτέρα 31-03-2014 στα γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας, κτίριο Σπίρερ, Μικρασιατών 81, 2ος όροφος, γραφείο 9.

Οι ενδιαφερόμενοι θα καταθέσουν προσφορές έχοντας υπόψη:

1. Ο φέρων οργανισμός της εξέδρας θα είναι από δομικό χάλυβα Fe 36, από πρότυπες διατομές σύμφωνα με τα κατασκευαστικά σχέδια της Υπηρεσίας.

2. Η κατασκευή θα είναι βαμμένη με μία στρώση shopprimer και με απλό χρώμα της αρεσκείας του Σχολείου.

3. Η κατασκευή θα είναι συγκολλητή και κοχλιωτή με γαλβανιζέ κοχλίες βάσει των σχεδίων.

4. Η τελική επιφάνεια κυκλοφορίας θα είναι από MDF πάχους 22,00 mm βιδωμένου στο σκελετό.

5. Η τοποθέτηση της εξέδρας θα γίνει εντός 20 ημερών από την ημέρα υπογραφής της σύμβασης.

6. Ο ενδεικτικός προϋπολογισμός της κατασκευής ανέρχεται στο ποσό των 7.500,00 €, συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α.

7. Η πληρωμή του τιμολογίου θα γίνει από την Σχολική Επιτροπή της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Βόλου.

Επισυνάπτονται σχέδια της εξέδρας σε αρχεία PDF.

ΣΧΕΔΙΑ ΕΞΕΔΡΑΣΣΧΕΔΙΑ ΕΞΕΔΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΔΑΡΗΣ