ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΣΘΩΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2012 22_3_2012

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Βόλος
22 - 3 - 2012
                                                                      Αρ.Πρωτ : 28057/TY 1902

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου ανακοινώνεται ότι ζητούνται προσφορές για την μίσθωση αυτοκινήτων και μηχανημάτων προκειμένου να χρησιμοποιηθούν για τις ανάγκες των έργων του Δήμου για το έτος 2012.
   Πληροφορίες και έντυπα των προσφορών δίνονται από τον κ. Χρηστομάνο Χρήστο στο τμήμα Τεχνικής Διαχείρισης της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Βόλου , κτήριο Σπίρερ γραφείο 9 , τηλ. 24210-97504 όλες τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
   Η υποβολή των προσφορών θα γίνεται στα Γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας (στο κτήριο Σπίρερ - Μικρασιατών 81) μέχρι την Παρασκευή 30 Μαρτίου 2012 και ώρα 13.00μ.μ.
   Τα έξοδα της παρούσης βαρύνουν τον Δήμο Βόλου.

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ