ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΧΕΙΡΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ ΣΕ ΙΣΤΟΥΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑΕΡΙΤΕΣ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                              Βόλος 17 - 03 - 2014

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                                                                         Αρ.Πρωτ : 30433

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ &

ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου ανακοινώνεται ότι στο πλαίσιο του έργου «Συντήρηση Δημοτικού φωτισμού έτους 2014» θα διενεργηθεί πρόχειρος διαγωνισμός για την εκτέλεση εργασιών αντικατάστασης λαμπτήρων σε ιστούς φωτισμού από αδειούχο ηλεκτρολόγο εναερίτη με πέδιλα , συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 7.749,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. με τους παρακάτω ειδικούς, γενικούς και λοιπούς κανόνες.

Οι προσφορές θα δοθούν την 27η του μηνός Μαρτίου του έτους 2014 ημέρα Πέμπτη και ώρα 10.00 π.μ στα γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας στο κτίριο Σπίρερ.

Ζητείται ενιαία τιμή έκπτωσης στις τιμές του τιμολογίου και του προϋπολογισμού.

H εγγύηση συμμετοχής στο διαγωνισμό είναι 126,00 €.

H εγγύηση καλής εκτέλεσης θα ορισθεί σύμφωνα με το άρθρο 35 του Ν.3669/08 (ΚΔΕ).

Το έντυπο οικονομικής προσφοράς , που θα συμπληρωθεί από τους διαγωνιζόμενους , διατίθενται από την Τεχνική Υπηρεσία , οδός Μικρασιατών 81 (κτήριο Σπίρερ) , πληροφορίες: κ. Καντόλα Ζηνοβία στο Τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου και Τεχνικής Διαχείρισης του Δήμου Βόλου (τηλ. 2421097502 & 2421097504), όλες τις εργάσιμες ημέρες και ώρες . Επίσης όλα τα δικαιολογητικά βρίσκονται αναρτημένα στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου: http://dimosvolos.gr

Τα έξοδα της παρούσας ανακοίνωσης θα βαρύνουν τον ανάδοχο.

ΟΡΟΙ ΔΙΑΚΥΡΗΞΗΣΟΡΟΙ ΔΙΑΚΥΡΗΞΗΣ

ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ