ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ "ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΣΗΣ"

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                    Βόλος, 12.05.2017

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                            Αρ. Πρωτ. : 37694

ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟY

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ                               Πρός : Οικονομικούς φορείς

Ταχ. Δ/νση:Μικρασιατών 81                                                                                Δημοσίευση στο portal του Δ.Βόλου

Τηλ: 24210 97504                                                                                                    www.dimosvolos.gr

Fax: 24210 23492

E-mail: k.mpoliou@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΜΕΣΩ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝΜΕ ΤΙΤΛΟ

"ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΣΗΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ( κτίριο Σπίρερ)"

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

Το Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, προτίθεται να αναθέσει τις εργασίες κατασκευής δομημένης καλωδίωσης στο τμήμα μελετών της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Βόλου( στο κτίριο Σπίρερ). Συγκεκριμένα:

Α/Α

ΕΙΔΟΣ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΟΣ

ΤΙΜΗ

1.

Περιγραφή εργασιών :

1.Τοποθέτηση επιτοίχιων καναλιών.

2.Τοποθέτηση και σύνδεση όλων των πριζών.

3.Τοποθέτηση καλωδίων 6at 5 από τις πρίζες ως το RACK.

4.Τοποθέτηση RACK και όλες οι συνδέσεις που αφορούν τηλέφωνα και υπολογιστές – P.Panel.

5.Έλεγχος καλής λειτουργίας και αριθμοδότηση P.Panel και πριζών 6at 5.

6.Αποξήλωση παλιών καλωδίων – καναλιών – πριζών.

7.Αποκοπή του τηλεφωνικού δικτύου από τον κατανεμητή και επανασύνδεση στο νέο δίκτυο (από το RACK).

1 υπηρεσία

700,00 €

Το κόστος των παραπάνω δεν υπερβαίνει το ποσό των 700,00 € χωρίς ΦΠΑ (868,00 συμπεριλαμβανομένουτου Φ.Π.Α. 24%) και θα επιβαρύνει τον κωδικό Κ.Α. 30.7331.048 του Δήμου Βόλου και θα πραγματοποιηθεί στα πλαίσια του έργου «Συντήρηση, επισκευή και ανακαίνιση Δημοτικών κτιρίων έτους 2017».

Έχοντας υπόψη τον Ενδεικτικό Προϋπολογισμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του Τμήματος τεχνικής Διαχείρισης & Ποιοτικού Ελέγχου (Μικρασιατών 81, Κτίριο Σπιρερ, γραφείο 9)εώς την Παρασκευή 19-05-2017 και ώρα 13.00.

Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 έως 14:30 στο τηλέφωνο24210 25614(κ. Χριστοδούλου Δημήτριο στο Τμήμα Συντηρήσεων του Δήμου Βόλου).

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ