ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ 5 SMART PHONES ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ-ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΗΣΗΣ, ON LINE ΧΡΕΩΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                                             Bόλος: 22/ 12/2014

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                       Αρ. πρωτ.: 142641

Πληροφορίες: M. Παπαϊωάννου

Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Τ.Κ.:38221 ΒΟΛΟΣ

Tηλέφωνο: 2421350165

Fax : 2421097610

e-mail : m.papaioannou@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ο Δήμος Βόλου,   για την  κάλυψη αναγκών  της Δ/νσης Τοπικής Οικονομικής Ανάπτυξης, ενδιαφέρεται για την προμήθεια των παρακάτω ειδών:

1) Πέντε (5) smart phones του συστήματος αυτοματοποίησης-μηχανογράφησης, on line χρέωσης επαγγελματιών Λαϊκών Αγορών του Δήμου Βόλου, με τις παρακάτω προδιαγραφές:

ΓΕΝΙΚΑ
Τύπος Dual SMARTPHONES
ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ
Δίκτυο Quad-band
3G 7.2 Mbps
Generation 3G
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth v4.0
NFC NFC
ΟΘΟΝΗ
Οθόνη Αφής Touch Screen
Διαγώνιος Οθόνης Τουλάχιστον 4"
Ανάλυση Οθόνης 720 x 1280 pixels
Οδηγίες Χρήσης Ναι
Καλώδιο Σύνδεσης Ναι
Εγγύηση Ναι

Η δαπάνη των ανωτέρω θα βαρύνει τον ΚΑ 70.7135.807  του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2014 και δεν μπορεί να υπερβαίνει συνολικά το ποσό των 2152,50€ συνολικά (το οποίο έχει δεσμευτεί με την υπ’ αριθ.  572/14 Απόφαση της Ο.Ε.).

2) Εξακοσίων (600) έξυπνων καρτών προσέγγισης (proximities cards) του συστήματος αυτοματοποίησης-μηχανογράφησης, on line χρέωσης επαγγελματιών Λαϊκών Αγορών του Δήμου Βόλου, με τις παρακάτω προδιαγραφές:

ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΞΥΠΝΩΝ ΚΑΡΤΩΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗΣ

Υλικό: PVC με επίστρωση Lamination

Διαστάσεις: 85,6 *54 mm

Πάχος: 0.76mm (± 0.04mm)

Ά όψη: Τετραχρωμία

Β΄ όψη: Τετραχρωμία + μαύρο μεταβλητό barcode

Η δαπάνη των ανωτέρω θα βαρύνει τον ΚΑ 70.7135.807  του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2014 και δεν μπορεί να υπερβαίνει συνολικά το ποσό των 738,00€ συνολικά (το οποίο έχει δεσμευτεί με την υπ’ αριθ.  572/14 Απόφαση της Ο.Ε.).

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται  να καταθέσουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Προμηθειών έως την Τετάρτη 24/12/2014 και ώρα 12:00 μ.μ., σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου, τον τίτλο της Έρευνας Αγοράς.

Ο  ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ  ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ  ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ