ΕΡΕΥΝΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΞΕΝΩΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΘΥΜΑΤΩΝ ΒΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                                               Bόλος: 15 / 9/2016
TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                         Αρ. πρωτ.: 79718
Πληροφορίες: Μ. Παπαϊωάννου
Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου
Tηλέφωνο: 2421350104
Fax : 2421097610
e-mail : m.papaioannou@volos-city.gr

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Για την <<προμήθεια ειδών καθαριότητας και ατομικής υγιεινής, για την κάλυψη αναγκών του Ξενώνα Φιλοξενίας Γυναικών Θυμάτων Βίας του Δήμου Βόλου>>, ως εξής:

Α/Α

Περιγραφή είδους

Ποσότητα

Απορρυπαντικό πλυντηρίου ρούχων (σκόνη 20kg)

Μαλακτικό ρούχων (συσκευασία 3l)

Οδοντόκρεμα 100 ml (τεμάχιο)

Οδοντόβουρτσα μαλακή (τεμάχιο)

Σφουγγάρι μπάνιου απλό μακρόστενο (τεμάχιο)

Σερβιέτες (πακέτο 10 τμχ)

Ο ενδεικτικός συνολικός προϋπολογισμός της ανωτέρω προμήθειας εκτιμάται στο ποσό  των 173,60€ και θα βαρύνει τον Κ.Α. 60.7341.001  «Λειτουργία Ξενώνα Φιλοξενίας Γυναικών Θυμάτων Βίας στο Δήμο Βόλου» του προϋπ/σμού του Δήμου οικον. έτους 2016 (αριθμός πρότασης ανάληψης υποχρέωσης 1649).

Ανάδοχος θα αναδειχθεί αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή στο σύνολο της προμήθειας.

Ακολουθεί πίνακας οικονομικής προσφοράς.

Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να υποβάλλουν προσφορές  στο Τμήμα Προμηθειών έως την Δευτέρα 19/9/2016 και ώρα 13:00,  σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου, τον τίτλο της Πρόσκλησης.

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προμηθειών