ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ «ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΟΙΚΟΠΕΔΩΝ ΓΙΑ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ»

ΑΝΑΡΤΗΤΕΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                                            Βόλος, 14 /03/2018
ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ                                                                                                                                    Αρ. πρωτ.: 23711
Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Ο Δήμαρχος προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την συμφερότερη από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής, για τις «Εργασίες Καθαρισμού Δημοτικών Οικοπέδων για Πυροπροστασία στις Δημοτικές Ενότητες του Δήμου Βόλου» συνολικού ενδεικτικού προϋπολογισμού 19.000,00€ (χωρίς ΦΠΑ), ήτοι 23,560,00€ (συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%).

ΑΔΑ ΠΕΡΙΛΗΨΗΣ 72Ψ4Ω96-ΥΧΝ-1

ΟΡΟΙ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΠΕΔΑ