ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΝΗΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                             Bόλος 05/06/2018

ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ                                                                                                   Αριθ. Πρωτ.: 47617

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Πληροφορίες: Βασιλείου Απ.

Email: a.vasiliou@volos.gr

Τηλέφωνο: 2421350101

FΑΧ :2421097610

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ
ΓΙΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΝΗΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ
ΣΤΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΛΑΜΠΡΑΚΗ – ΣΕΚΕΡΗ - ΛΑΧΑΝΑ (ΚΟΜΒΟΣ ΚΤΕΛ)

Για την κάλυψη αναγκών της Διεύθυνσης Πρασίνου θα γίνει ανάθεση εργασιών επισκευής των δικτύων άρδευσης νησίδων και κοινόχρηστων χώρων στη διασταύρωση των οδών Λαμπράκη -Σέκερη - Λαχανά (κόμβος ΚΤΕΛ), συμπεριλαμβανομένων και των υλικών.

Συγκεκριμένα θα επισκευαστούν: 1) 500 μέτρα σωλήνας πολυαιθυλενίου άρδευσης Φ32 6 AtmTubomak, 2) 30 τεμάχια Ηλεκτροβάνες RP 1΄΄, 3) 3 τεμάχια προγραμματιστές ρεύματος 12 στάσεων και 4) 30 τεμάχια αυτοανυψούμενοι εκτεξευτήρες (popup) PGPHUNDER.

Η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 35.6262.010 του προϋπολογισμού του έτους 2018.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να καταθέσουν αυτοπροσώπως ή να αποστείλουν τις προσφορές τους στην Διεύθυνση Οικονομικών του Δήμου Βόλου - Τμήμα Προμηθειών, Πλατεία Ρήγα Φεραίου, ΤΚ 38333 ΒΟΛΟΣ, έως την Παρασκευή 08/06/2018 και ώρα 13:00μμ., σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της επωνυμίας του ενδιαφερομένου και τον τίτλο της πρόσκλησης με τον αριθμό πρωτοκόλλου της.Κάθε προσφορά θα πρέπει να πρωτοκολλείται στο Πρωτόκολλο του Δήμου Βόλου.

Ανάδοχος ανακηρύσσεται αυτός που θα προσφέρει τη χαμηλότερη τιμή για το σύνολο των εργασιών.

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προμηθειών