Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ, ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΝΤΥΠΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΥΛΙΚΟ

ΔIEYΘYNΣH OIKONOMIKΩN                                                                                                         Bόλος: 7/ 9/2015

TMHMA ΠPOMHΘEIΩN                                                                                                                   Αρ. πρωτ.: 85079

Πληροφορίες: Ε. Τοπάλογλου

Ταχ. Δ/νση: Πλατεία Ρήγα Φεραίου

Tηλέφωνο: 2421350105

ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ

Ο Δήμος  Βόλου για την διεξαγωγή της εκλογικής διαδικασίας,  ενδιαφέρεται να προμηθευτεί το παρακάτω έντυπο εκλογικό υλικό :

Α/Α

Περιγραφή είδους

Ποσότητα σε

τεμάχια

Προοριζόμενη χρήση

Έντυπο Προγράμματος ψηφοφορίας με στοιχεία εκλογικών τμημάτων (όπως συνημμένο υπόδειγμα)

70 cmΧ100 cm λευκό ιλουστρασιόν (αδιάβροχο) τουλάχιστον120 γρ.

180 X 2 φύλλα

Εκλογές- τοποθέτηση στα εκλογικά κέντρα και σε κεντρικά σημεία του Δήμου για ενημέρωση ψηφοφόρων

Έντυπο Προγράμματος ψηφοφορίας συνδυασμών

70 cmΧ100 cm λευκό ιλουστρασιόν (αδιάβροχο) τουλάχιστον120 γρ.

Έντυπο με τον αριθμό εκλογικού τμήματος (όπως συνημμένο υπόδειγμα)

διαστάσεων 32 cmΧ25 cm χαρτόνι οπαλίνα-μπριστόλ λευκό τουλάχιστον200 γρ.

188 Χ 3

Εκλογές- τοποθέτηση στα εκλογικά τμήματα - κάλπες

Έντυπο με τον αριθμό εκλογικού τμήματος και στοιχεία ψηφοφόρων (όπως συνημμένο υπόδειγμα)

διαστάσεων 21 cmΧ15 cm χαρτί

οπαλίνα-μπριστόλ λευκό τουλάχιστον200 γρ.

188 Χ 4

Εκλογές- τοποθέτηση στα εκλογικά τμήματα

Η δαπάνη των ανωτέρω θα βαρύνει τον ΚΑ 00.6495.005 με τίτλο «Εκλογικές δαπάνες», του προϋπολογισμού του Δήμου οικον. έτους 2015.

Η προσφορά θα περιλαμβάνει την συνολική τιμή του ζητούμενου υλικού χωρίς το Φ.Π.Α.
Μειοδότης θα αναδειχθεί αυτός που θα δώσει τη χαμηλότερη συνολική τιμή.
Υποδείγματα των προς εκτύπωση εντύπων θα είναι στη διάθεση των ενδιαφερομένων.
Οι ενδιαφερόμενοι προμηθευτές καλούνται να καταθέσουν τις προσφορές τους στο Τμήμα Προμηθειών έως 10/9/2015 ημέρα Πέμπτη και ώρα 13:00 μ.μ. σε κλειστό φάκελο με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου με τα πλήρη στοιχεία, τον αριθμό πρωτοκόλλου, τον τίτλο της Έρευνας Αγοράς.

Η ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ