ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΧΕΙΡΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΤΥΦΛΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                                               Βόλος 11 - 9 - 2013
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ                                                                                                               Αρ.Πρωτ : 112036
ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ &
ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
Πληροφορίες: Καντόλα Ζηνοβία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου ανακοινώνεται ότι προκηρύσσεται πρόχειρος διαγωνισμός με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια ειδικών διατάξεων τυφλών για τις ανάγκες της Φωτεινής Σηματοδότησης προϋπολογισμού 19.557,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. στα πλαίσια του έργου: «Συντήρηση& Ανακαίνιση Φωτεινής Σηματοδότησης έτους 2013» και θα βαρύνει τον Κ.Α : 30-7336.009 του τρέχοντος προϋπολογισμού.
Οι ενδιαφερόμενοι θα λάβουν τα έντυπα των όρων της διακήρυξης , της τεχνικής περιγραφής , του τιμολογίου και του προϋπολογισμού από το Τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου & Τεχνικής Διαχείρισης του Δήμου Βόλου, πληροφορίες κ. Καντόλα Ζηνοβία τηλ. 24210-97502 κατά τις ώρες 8:00 – 14:00 όλες τις εργάσιμες μέρες .
Η υποβολή των προσφορών θα γίνει στα Γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας στο κτίριο Σπίρερ την 17η του μηνός Σεπτεμβρίου 2013 ημέρα Τρίτη και ώρα 10:00.πμ.
Τα έξοδα της παρούσης βαρύνουν τον ανάδοχο

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΗΛΙΑΣ ΞΗΡΑΚΙΑΣ