ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗ «ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΩΝ ΠΑΡΑΛΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ»

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

Βόλος, 30.5.2014

Αρ. Πρωτ. 61189

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

ΘΕΜΑ: «Ναυαγοσωστική κάλυψη πολυσύχναστων παραλιών Δήμου Βόλου»

Μετά τη σημερινή απόφαση της ΟΕ του Δήμου Βόλου (317/2014) με βάση την οποία ματαιώθηκε ο διαγωνισμός επιλογής αναδόχου για τη ναυαγοσωστική κάλυψη των πολυσύχναστων παραλιών Δήμου Βόλου για τη θερινή περίοδο του 2014 και προκειμένου να προχωρήσουμε άμεσα στην επιλογή αναδόχου για περίοδο ενός μήνα χρονικό διάστημα επαρκές για τη διενέργεια νέου διαγωνισμού.

Καλούνται

Φυσικά ή νομικά πρόσωπα, συνεταιρισμοί και ενώσεις, κοινοπραξίες που υποβάλλουν κοινή προσφορά και διαθέτουν το απαιτούμενο προσωπικό, τον απαιτούμενο εξοπλισμό, την τεχνογνωσία και την εμπειρία για την εκτέλεση του έργου να καταθέσουν σε κλειστές προσφορές μέχρι τη Δευτέρα 2/6/2014 και 10 πμ στο τμήμα προμηθειών του Δήμου με αναγραφόμενη την επωνυμία του ενδιαφερομένου τα πλήρη στοιχεία τον αριθμό πρωτοκόλλου και τον τίτλο της έρευνας αγοράς σύμφωνα με την Τεχνική έκθεση και τη Γενική και Ειδική Συγγραφή υποχρεώσεων που επισυνάπτονται.

O Αντιδήμαρχος Οικονομικών, Προγραμματισμού

Βιώσιμης ανάπτυξης & Νέων τεχνολογιών