ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΝΝΕΑ (9) ΕΝΤΟΜΟΠΑΓΙΔΩΝ

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                                                 Bόλος 6 / 8 /2019

ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ                                                                                                                          Αριθ. Πρωτ.: 66295

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ

Πληροφορίες: Α. Ζέρβα

Τηλέφωνο: 2421350104

e-mail: a.zerva@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Ο Δήμος Βόλου προτίθεται να αναθέσει την προμήθεια και τοποθέτηση συνολικά εννέα (9) εντομοπαγίδων (μία σε κάθε ΚΕΠ), αναλυτικότερα έξι (6) εντομοπαγίδες για χώρους 40-50 τ.μ. και τρεις (3) εντομοπαγίδες για χώρους 70-90 τ.μ.

Παρακαλείστε να καταθέσετε αυτοπροσώπως ή να αποστείλετε εγγράφως την προσφορά σας στην Διεύθυνση Οικονομικών του Δήμου Βόλου - Τμήμα Προμηθειών, Πλατεία Ρήγα Φεραίου, ΤΚ 38333 ΒΟΛΟΣ, έως την Τετάρτη 7/8/2019 και ώρα 13:00μμ., σε κλειστό φάκελο, με τα πλήρη στοιχεία της επωνυμίας του ενδιαφερομένου και τον τίτλο της πρόσκλησης με τον αριθμό πρωτοκόλλου της.

Ο ενδεικτικός προϋπολογισμός της παραπάνω προμήθειας ανέρχεται στο ποσό των εννιακοσίων ενενήντα οκτώ ευρώ και ογδόντα δύο λεπτών ευρώ (998,82€) συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% και η δαπάνη θα βαρύνει τον Κ.Α. 70.7135.007 του προϋπολογισμού έτους 2019.

Η Προϊσταμένη

του Τμήματος Προμηθειών