ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΞΥΛΙΝΟ ΚΙΓΚΛΙΔΩΜΑ ΑΠΛΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΑΓ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ”

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                               Βόλος, 16-10-.2019

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                          Αρ. Πρωτ. : 88236

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ                            Πρός :

Πληροφορίες: Παπαγεωργίου Τζαννέτος                                                              Οικονομικούς φορείς

Ταχ. Δ/νση: Μικρασιατών 81                                                                                 Δημοσίευση στην ιστοσελίδα

Τηλ: 24210 97504                                                                                                   του Δήμου Βόλος

E-mail: t.papageorgiou@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ

" Ξύλινο κιγκλίδωμα απλού σχεδίου για την παιδική χαρά Αγ. Νεκταρίου
Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

Το Τμήμα Κτιρίων και Υπαίθριων Χώρων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, προτίθεται να αναθέσει την προμήθεια ξύλινου κιγκλιδώματος απλού σχεδίου για την παιδική χαρά Αγ.Νεκταρίου και την τοποθέτηση της ξύλινης περίφραξης.

Συγκεκριμένα: CPV: 34928200-0

Α/Α

ΕΙΔΟΣ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΟΣ

ΤΙΜΗ €

1.

Ξύλινη Περίφραξη απλού σχεδίου σύμφωνη

με τη συνημμένη τεχνική περιγραφή

18 μέτρα

95 ευρώ/ μ.μ

1.710,00

ΣΥΝΟΛΟ

1.710,00

ΦΠΑ 24%

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ

2.120,40

Η συνολική δαπάνη περιλαμβάνει την προμήθεια και τοποθέτηση της περίφραξης, τις εργασίες διαμόρφωσης της βάσης στήριξης αλλά και τα μικροϋλικά που θα χρησιμοποιήσει ο ανάδοχος.

Το κόστος δεν θα υπερβαίνει το ποσό των 1.710 χωρίς ΦΠΑ (2.120,40συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24%) και θα επιβαρύνει τον Κ.Α. 30.7332.029 του Δήμου Βόλου με τίτλο “Συντήρηση κοινοχρήστων χώρων έτους 2019”.

Έχοντας υπόψη τον Ενδεικτικό Προϋπολογισμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του Τμήματος τεχνικής Διαχείρισης & Ποιοτικού Ελέγχου (Μικρασιατών 81, Κτίριο Σπιρερ, γραφείο 9) έως Τετάρτη 23-10-2019 και ώρα 13:00

Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 έως 14:30 στο τηλέφωνο 2421025614 (κ. Σόφη Αποστολία του τμήματος Κτιρίων και Υπαιθριων Χώρων του Δήμου Βόλου).

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ & ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ