ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΕΝΤΟΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ”

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                     Βόλος, 02.04.2019

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                             Αρ. Πρωτ. : 27892

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ                                    Πρός :

Πληροφορίες: Παπαγεωργίου Τζαννέτος                                                                           Οικονομικούς φορείς

Ταχ. Δ/νση: Μικρασιατών 81                                                                                                 Δημοσίευση στην ιστοσελίδα

Τηλ: 24210 97504                                                                                                                     του Δήμου Βόλος

E-mail: t.papageorgiou@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗΣΜΕ ΤΙΤΛΟ

"Προμήθεια και τοποθέτηση συνθετικού χλοοτάπητα εντός παιδικής χαράς

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

Το Τμήμα Κτιρίων & Υπαίθριων Χώρων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, προτίθεται να προμηθευτεί σε παιδική χαρά στην οδό Ικάρων Ν. Ιωνίας της Δ.Ε. Βόλου, για τη βελτίωση των συνθηκών παιχνιδιού, να τοποθετήσει επίστρωση στην επιφάνεια του ελεύθερου χώρου εντός της παιδικής χαράς κατάλληλο συνθετικό χλοοτάπητα.

Συγκεκριμένα:

Α/Α

ΕΙΔΟΣ

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΟΣ

ΤΙΜΗ €

1.

Χλοοτάπητας συνθετικός με ελάχιστο πάχος πέλους 40 mm

350 m2

24€/m2

8.400,00

ΦΠΑ 24%

2.016,00

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ

10.416,00

Στην συνολική δαπάνη περιλαμβάνονται:

η προμήθεια και μεταφορά του χλοοτάπητα, οι εργασίες επίστρωσης και τα υλικά που θα χρησιμοποιήσει ο ανάδοχος.

Το κόστος των παραπάνω δεν θα υπερβαίνει το ποσό των8.400,00χωρίς ΦΠΑ (10.416,00συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24%) και θα επιβαρύνει τον κωδικό Κ.Α. 30.7332.029 του Δήμου Βόλου “ Συντήρηση & Επισκευή κοινοχρήστων χώρων, όλων των Δημοτικών Ενοτήτων έτους 2019”.

Έχοντας υπόψη τον Ενδεικτικό Προϋπολογισμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του Τμήματος τεχνικής Διαχείρισης & Ποιοτικού Ελέγχου (Μικρασιατών 81, Κτίριο Σπιρερ, γραφείο 9) έως και την Τετάρτη 10.04.2019 και στις 13.00 μμ.

Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 έως 14:30 στο τηλέφωνο 2421094028 (κ. Ιωάννη Αρέθα & Αγγελική Καλφοπούλου του τμήματος Συντηρήσεων του Δήμου Βόλου).

ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ