ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΠΑΡΑΘΥΡΩΝ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΒΟΛΟΥ”

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                     Βόλος, 02.04.2019

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                            Αρ. Πρωτ. : 27613

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ                                                     Πρός :

Πληροφορίες: Παπαγεωργίου Τζαννέτος                                                                                 Οικονομικούς φορείς

Ταχ. Δ/νση:Μικρασιατών 81                                                                                                       Δημοσίευση στην ιστοσελίδα

Τηλ: 24210 97504                                                                                                                          του Δήμου Βόλος

E-mail: t.papageorgiou@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗΣΜΕ ΤΙΤΛΟ

"Προμήθεια & τοποθέτηση δύο (2) παραθύρων στο Κοινωνικό Φροντιστήριο Βόλου

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

Το Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, προτίθεται να προμηθευτείδυο (2) παράθυρα αλουμινίου προς αντικατάσταση των παλαιών, σε αίθουσα του Κοινωνικού φροντιστηρίου Βόλου, που στεγάζεται σε Δημοτικό κτίριο, στην οδό Τριανταφυλλίδη αρ. 74, πάρκο Ασύλου (πρώην παιδικός σταθμός ΑΡΙΩΝ), για λόγους υγιεινής, ασφάλειας και αισθητικής καθώς και συντήρησης των δομικών στοιχείων του κτιρίου.

Συγκεκριμένα:

Α/Α

ΕΙΔΟΣ

CPV

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

(και Μ.Μ.)

ΤΙΜΗ

ΜΟΝΑ-

ΔΑΣ €

ΣΥΝΟΛΟ
(χωρίς ΦΠΑ)

Τίτλος CPV: 44221100-6 Παράθυρα

Προμήθεια και τοποθέτηση παράθυρου δίφυλλου, αλουμινίου, ανοιγόμενου και ανακλινόμενου, διαστάσεων 1,10mX1,39m, λευκού χρώματοςκαι αποξήλωση παλαιού

2 τεμ

ΣΥΝΟΛΟ

ΦΠΑ 24 %:

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ:

1.178,00

Στην συνολική δαπάνη περιλαμβάνονται: η προμήθεια των υλικών και η τοποθέτηση όπως περιγράφονται στην Τεχνική Μελέτη, καθώς και η απομάκρυνση των άχρηστων υλικών που θα προκύψουν με το πέρας των εργασιών.

Το κόστος των παραπάνω δεν θα υπερβαίνει το ποσό των950,00 χωρίς ΦΠΑ (1.178,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24%) και θα επιβαρύνει τον κωδικό Κ.Α. 30.7331.063 του Δήμου Βόλου “Συντήρηση, επισκευή και ανακαίνιση σχολικών κτιρίων όλων των Δημοτικών Ενοτήτων έτους 2019”.

Έχοντας υπόψη τον Ενδεικτικό Προϋπολογισμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του Τμήματος τεχνικής Διαχείρισης & Ποιοτικού Ελέγχου (Μικρασιατών 81, Κτίριο Σπιρερ, γραφείο 9) έως και την Τετάρτη 10.04.2019 και στις 13.00 μμ.

Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 έως 14:30 στο τηλέφωνο 2421025614 (κ. Δημήτριο Χριστοδούλου & Ελένη Βήλου του τμήματος Συντηρήσεων του Δήμου Βόλου).

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ