ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΟΛΥΚΑΡΒΟΝΙΚΩΝ ΦΥΛΛΩΝ ΣΤΟ 30Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΛΟΥ»

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                                                                      Βόλος, 11-10-2017

ΝΟΜΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ                                                                                             Αρ. Πρωτ. : 89722

ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟY

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ                                 Πρός : Οικονομικούς Φορείς

Ταχ. Δ/νση:Μικρασιατών 81                                                                                  Δημοσίευση στο portal του Δ. Βόλου

Τηλ: 24210 97502

Fax: 24210 94036

E-mail: t.papageorgiou@volos-city.gr

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΜΕΣΩ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣΜΕ ΤΙΤΛΟ

"Προμήθεια και τοποθέτηση πολυκαρβονικών φύλλων στην οροφή του 30ο Νηπιαγωγείο Βόλου"

Ο ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ

Το Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου, προτίθεται να αναθέσει την προμήθεια και τοποθέτηση πολυκαρβονικών φύλλων στην οροφή του 30ο Νηπιαγωγείο Βόλου

Συγκεκριμένα:

Α/Α

ΕΙΔΟΣ

CPV

ΠΟΣΟΤΗΤΑ

(και Μ.Μ.)

ΤΙΜΗ

ΜΟΝΑΔΑΣ

ΣΥΝΟΛΟ

(χωρίς ΦΠΑ)

Τίτλος CPV: Υλικά από καουτσούκ και πλαστικό

Πολυκαρβονικά φύλλα πάχους 16 mm, τεσσάρων τοιχωμάτων (3 κυψελών) διάφανα με μονή ασπίδα προστασίας UV. Με Όλα τα υλικά και μικρο υλικά όπως ενώσεις,τύπου “Η”, τελειώματα τύπου “U”, βίδες, τάπες στεγανοποίησης κτλ. που θα χρειαστούν για την σωστή και έντεχνη τοποθέτηση των πολυκαρβονικών φύλλων.

19500000-1

40,44 τμ

43,00 €/τμ

1.738,92 €

ΣΥΝΟΛΟ:

1.738,92 €

ΦΠΑ 24 %:

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ:

2.156,26 €

Η προμήθεια και τοποθέτηση θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με την συνημμένη τεχνική μελέτη, η οποία αποτελεί αναπόσπαστο τμήμα του παρόντος εγγράφου .

1. Ζητείται ενιαία τιμή έκπτωσης (σε Ευρώ) για όλα τα υλικά και τις εργασίες.

2. Στην συνολική δαπάνη περιλαμβάνονται όλα τα υλικά και μικρούλικα της προμήθειας και όλες οι εργασίες τοποθέτησης, όπως περιγράφονται στην Τεχνική Μελέτη.

Το κόστος των παραπάνω δεν θα υπερβαίνει το ποσό των 1.738,92 χωρίς ΦΠΑ (2.156,26συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 24%) και θα επιβαρύνει τον κωδικόΚ.Α. 30.7331.046 του Δήμου Βόλου.

Έχοντας υπόψη τον Ενδεικτικό Προϋπολογισμό και τα τεχνικά χαρακτηριστικά καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του Τμήματος τεχνικής Διαχείρισης & Ποιοτικού Ελέγχου (Μικρασιατών 81, Κτίριο Σπιρερ, γραφείο 9έως Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 13.00.

Προσκομίζοντας :

1. Πιστοποιητικό ασφαλιστικής ενημερότητας

2. Πιστοποιητικό φορολογικής ενημερότητας

3. Αντίγραφο ποινικού μητρώου

Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 έως 14:30 στο τηλέφωνο24210 25614(κ. Χριστοδούλου Δημήτριο ή κα. Τσέλιου Στυλιανή στο Τμήμα Συντηρήσεων του Δήμου Βόλου).

ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ