ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΡΥΘΜΙΣΤΩΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΛΑΚΕΤΩΝ

Βόλος 19 - 4 - 2013
                                                                           Αρ.Πρωτ : 44178/TY2346

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Από την Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου ανακοινώνεται ότι προκηρύσσεται πρόχειρος διαγωνισμός για την προμήθεια ρυθμιστών κυκλοφορίας και πλακετών για τις ανάγκες της Φωτεινής Σηματοδότησης προϋπολογισμού 25.092,00€ συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. στα πλαίσια του έργου: "Συντήρηση & Ανακαίνιση Φωτεινής Σηματοδότησης έτους 2013" (ΣΑΤΑ 2013) και θα βαρύνει τον Κ.Α : 30-7336.009 του τρέχοντος προυπολογισμού.
Oι ενδιαφερόμενοι θα λάβουν τα έντυπα των όρων της διακήρυξης , της τεχνικής περιγραφής , του τιμολογίου και του προυπολογισμού από το Τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου & Τεχνικής Διαχείρισης του Δήμου Βόλου, πληροφορίες κ. Καντόλα Ζηνοβία τηλ. 24210-97502 κατά τις ώρες 8:00 - 14:00 όλες τις εργάσιμες μέρες .
Η υποβολή των προσφορών θα γίνει στα Γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας στο κτίριο Σπίρερ την 25η του μηνός Απριλίου 2013 ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00.πμ.
   Τα έξοδα της παρούσης βαρύνουν τον Δήμο Βόλου.

Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ

ΗΛΙΑΣ ΞΗΡΑΚΙΑΣ